KUTINA/SPORT: JOŠ JEDNA POBJEDA I SJAJNA PREDSTAVA RK MOSLAVINE!

Velika i kvalitetna predstava kutinskih rukometaša i zaslužena pobjeda u 2. Kolu Paket24 Premijer lige !!!!Jako zanimljiv i kvalitetan susret odigrali su Moslavina i Bjelovar.

Domaćin je vodio od početka do kraja susreta. Najveća prednost RK Moslavina u prvom dijelu bila je plus tri, stvorena u završnici. Ali uz četiri izjednačenja, bilo je tu i deset situacija sa samo pogotkom prednosti.  Na poluvremenu je domaćin imao upravo takvu razliku (15:14). U nastavku se Moslavina ponovno malo odvojila u prvih deset minuta i uz veliku borbenost uspjela to održati do kraja. Bjelovarci su se u 53. približili na minus tri, i to je bio zadnji ozbiljan pokušaj.

S dva pogotka zaredom, domaćin je uskoro pobjegao na plus pet (26:21) i rutinski priveo susret kraju. Vedran Kristić imao je 13 obrana i uz to je  zabio i 1 gol. Najbolji strijelac i igrač utakmice Filip Vučelić zabio je 9 golova uz 5 asistencija. Kod domaćina zapažene uloge imali su Kligl sa 5 golova, Horvat i Lukes sa 3 , Mihaljević, Vidoš i Šušnja sa 2 te Slukan sa 1 golom.

Nažalost, ozljeda L. Barte u prvim minutama susreta, onemogućila je potpuno slavlje kutinskih rukometaša. U slijedećem 3. Kolu Rk Moslavina gostuje u Rijeci kod Zameta.